Interaktywna mapa tras dla projektu “Szkolny Globtroter” – Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej

MAPY INTERAKTYWNE | KIOSKI INTERAKTYWNE

Nazwa projektu
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej – mapy interaktywne tras dla projektu “Szkolny Globtroter” dla Szkoły Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej
Klient
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej
Strona WWW
Obszary
Mapy interaktywne
Data
2021
Technologie i narzedzia
HTML5, CSS3, SCSS, JavaScript, PHP 7, MYSQL, Leaflet

Historia sukcesu

Z ogromną przyjemnością zrealizowaliśmy to zlecenie dla Szkoły Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej, która uruchomiła w grudniu 2021 II edycję projektu “Szkolny Globtroter”. Jego celem jest zachęcenie uczniów do zwiększenia aktywności fizycznej poprzez ruch na świeżym powietrzu oraz poznanie najbliższego otoczenia atrakcyjnego pod względem przyrodniczym, historycznym, architektonicznym i kulturowym. To świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną.

Szkoła opracowała trasy wraz z ich opisem i tekstami, a naszym zadaniem było przeniesienie ich na mapy interaktywne wraz z utworzeniem profilu wysokościowego poszczególnych tras.

Oprócz samych tras, na mapie zostały umieszczone najciekawsze miejsca, które występują na danej trasie. Dodatkowym elementem jest możliwość pobrania szczegółowego przebiegu trasy w postaci śladu GPS (plik GPX) i nawigowania go w swoim ulubionym urządzeniu.

Jest to już II edycja projektu “Szkolny Globtroter”, w której mogliśmy być jego częścią.

 

Rozpocznijmy współpracę

Pozostaw swój namiar, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą aby omówić projekt, w którym możemy Cię wspomóc.